Zimní stadion

Na zimním stadionu je aktuálně nainstalovaná multifunkční plocha Stilmat, kterou lze využívat na floorbal, futsal, hokejbal, in-line hokej atd. Na zimním stadionu jsou i nové floorbalové mantinely na hřiště 40x20m, brány na futsal a házenou.

Cena za 60 minut je 600Kč.


Něco o zimním stadionu

Zimní stadion v Čáslavi je v provozu od prosince 2016. Hala je v těsném sousedství s atletickým stadionem, fotbalovým stadionem, městskými lázněmi a letním koupalištěm. V dosahu 100m je i ubytovna a rozlehlý lesopark který je ideální pro rekreační běh. V lesoparku je i vrhačská louka pro házecí a vrhací atletické disciplíny. Samotný zimní stadion disponuje od srpna do konce března ledovou plochou o rozměrech 58 x27m . Od poloviny dubna do 6.srpna je pak na zimáku multifunkční plocha STILMAT, kterou lze využít pro sporty jako je in-line hokej, futsal, floorbal, hokejbal a jakékoliv halové sporty. Plcha je využitelná pro taneční a kulturní akce. Pro diváky je na stadionu tribuna s kapacitou 800 lidí z toho je 398 míst pro sedící diváky. Pro diváky je k dispozici občerstvení s výhledem na ledovou plochu a kiosek v přízemí. Dále dva salónky s kapacitou 40 míst pro pořádání školení, oslav, svateb a jakýchkoliv rodinných nebo menších firemních akcí.

AKTUÁLNĚ

 

 

INFORMACE O PRONÁJMU NA EMAILU klinkacek@sportcaslav.cz nebo na telefonu 736452001.

 


HOKEJOVÝ KLUB ČÁSLAV z.s.

 http://www.hc-caslav.cz


ZIMNÍ KURZ BRUSLENÍ


CENÍK VYUŽITÍ ZIMNÍHO STADIONU

Provozní doba zimního stadionu je 8:00-22:00 hod. každý den.

PRONÁJEM LETNÍ PLOCHY

60min vč. dvou šaten………………600Kč

Celodenní pronájem ………….6000Kč

Každá  šatna navíc je za 200Kč včetně sprch a toalet.

PRONÁJEM LEDOVÉ PLOCHY

75 min. vč. dvou šaten……… 2200Kč vč. DPH

60 min. vč dvou šaten …………1800Kč vč DPH

Pronájem tribuny na jeden den 1700Kč včetně úklidu.

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

DĚTI DO 15 LET …….20Kč

NAD 15 LET……………40Kč

 U větších akcí se cena může lišit v závislosti na rozsahu akce, počtu lidí, zvýšeného odběru energií atd.  V takovém případě se cena domlouvá dopředu a je předmětem smlouvy o využití prostor zimního stadionu!!!

Pravidla CAHL