Čáslavská hokejová liga

  • ČÁSLAVSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

AKTUÁLNĚ

 ROČNÍK 2019/2020

AKTUÁLNÍ TABULKA

 

POŘADÍ TÝM Z B V R P S
1. Třemošnický Hokejový Club 10 24 7 3 0 66:21
2. Koudelníci 9 24 8 0 1 68:23
3. Fitness Paty 10 22 7 1 2 43:34
4. Betonáři 9 19 6 1 2 60:30
5. Fidobar 10 19 6 1 3 45:34
6. HC Golčův Jeníkov 10 15 4 3 3 44:43
7. Bizoni 10 11 3 2 5 52:52
8. Houfek 9 8 2 2 5 38:60
9. Silničáři 9 7 2 1 6 21:40
10. HC Dekorum 10 7 2 1 7 36:66
11. Chicago Úmonín 10 7 2 1 7 23:52
12. Zelenáči 10 2 0 2 8 20:57

den datum čas 1. kolo výsledek
středa 18.9.2019 21:30 Třemošnice – Betonáři 9:4
neděle 22.9.2019 18:30 Golčův Jeníkov – Silničáři 3:3
neděle 22.9.2019 20:00 Koudelníci – Fidobar 5:3
neděle 22.9.2019 21:30 HC Dekorum – Zelenáči 4:4
středa 18.9.2019 20:00 Fitness Paty – Bizoni 5:3
neděle 22.9.2019 17:00 Chicago Úmonín – HC Houfek 3:7
den datum čas   2. kolo výsledek
neděle 29.9.2019 21:30 Betonáři – HC Houfek 8:1
úterý 24.9.2019 21:30 Bizoni – Chicago Úmonín 11:1
neděle 29.9.2019 20:00 Zelenáči – Fitness Paty 1:4
úterý 24.9.2019 20:00 Fidobar – HC Dekorum 8:3
středa 25.9.2019 21:30  Silničáři – Koudelníci 2:7
středa 25.9.2019 20:00 Třemošnice – Golčův Jeníkov 7:2
den datum čas   3. kolo výsledek
neděle 6.10.2019 20:00 Golčův Jeníkov – Betonáři 6:6
neděle 6.10.2019 17:00 Koudelníci – Třemošnice 3:8
neděle 6.10.2019 18:30 HC Dekorum – Silničáři 8:1
středa 2.10.2019 21:30 Fitness Paty – Fidobar 5:2
neděle 6.10.2019 15:30 Chicago Úmonín – Zelenáči 6:4
středa 2.10.2019 20:00 HC Houfek – Bizoni 9:9
den datum čas   4. kolo výsledek
úterý 8.10.2019 20:00 Betonáři – Bizoni 7:4
neděle 13.10.2019 21:30 Zelenáči – HC Houfek 7:7
středa 9.10.2019 20:00 Fidobar – Chicago Úmonín 4:0
neděle 13.10.2019 20:00 Silničáři – Fitness Paty 2:3
úterý 8.10.2019 21:30 Třemošnice – HC Dekorum 7:1
středa 9.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Koudelníci 1:10
den datum čas   5. kolo výsledek
úterý odloženo Koudelníci – Betonáři :
neděle 20.10.2019 20:00 HC Dekorum – Golčův Jeníkov 3:7
středa 16.10.2019 20:00 Fitness Paty – Třemošnice 1:1
neděle 20.10.2019 21:30 Chicago Úmonín – Silničáři 4:1
úterý 15.10.2019 21:30 HC Houfek – Fidobar 1:6
středa 16.10.2019 21:30 Bizoni – Zelenáči 7:0
den datum čas   6. kolo výsledek
středa 23.10.2019 20:00 Betonáři – Zelenáči 9:1
neděle 27.10.2019 18:30 Fidobar – Bizoni 5:10
neděle 27.11.2019 21:30 Silničáři – HC Houfek :
neděle 27.10.2019 17:00 Třemošnice – Chicago Úmonín 11:1
středa 23.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Fitness Paty 6:8
neděle 27.10.2019 20:00 Koudelníci – HC Dekorum 11:2
den datum čas   7. kolo výsledek
středa 30.10.2019 20:00 HC Dekorum – Betonáři 2:13
středa 30.10.2019 21:30 Fitness Paty – Koudelníci 3:8
neděle 3.11.2019 20:00 Chicago Úmonín – Golčův Jeníkov 3:3
čtvrtek 31.10.2019 20:00 HC Houfek – Třemošnice 2:10
úterý 29.10.2019 20:00 Bizoni – Silničáři 3:6
úterý 29.10.2019 21:30 Zelenáči – Fidobar 1:5
den datum čas   8. kolo výsledek
neděle 10.11.2019 20:00 Betonáři – Fidobar 3:4
středa 6.11.2019 21:30 Silničáři – Zelenáči 3:1
neděle 10.11.2019 17:00 Třemošnice – Bizoni 4:4
neděle 10.11.2019 15:30 Golčův Jeníkov – HC Houfek 3:2
středa 6.11.2019 20:00 Koudelníci – Chicago Úmonín 6:2
neděle 10.11.2019 18:30 HC Dekorum – Fitness Paty 4:5
den datum čas   9. kolo výsledek
neděle 17.11.2019 21:30 Fitness Paty – Betonáři 3:4
úterý 12.11.2019 21:30 Chicago Úmonín – HC Dekorum 3:5
středa 13.11.2019 20:00 HC Houfek – Koudelníci 2:10
středa 13.11.2019 21:30 Bizoni – Golčův Jeníkov 0:7
úterý 12.11.2019 20:00 Zelenáči – Třemošnice 0:6
neděle 17.11.2019 20:00 Fidobar – Silničář 5:3
den datum čas  10. kolo výsledek
neděle 24.11.2019 20:00 Betonáři – Silničáři 6:0
neděle 24.11.2019 18:30  HC Dekorum – HC Houfek 4:7
neděle 24.11.2019 17:00 Golčův Jeníkov – Zelenáči 6:1:
neděle 24.11.2019 15:30 Koudelníci – Bizoni 8:1
středa 20.11.2019 21:30 Třemošnice – Fidobar 3:3
středa 20.11.2019 20:00 Fitness Paty – Chicago Úmonín 6:3
den datum čas  11. kolo výsledek
neděle 1.12.2019 18:30 Chicago Úmonín – Betonáři :
neděle 1.12.2019 20:00 HC Houfek – Fitness Paty :
neděle 1.12.2019 14:00 Bizoni – HC Dekorum :
středa 27.11.2019 20:00 Zelenáči – Koudelníci :
neděle 1.12.2019 17:00 Fidobar – Golčův Jeníkov :
neděle 1.12.2019 15:30 Silničáři – Třemošnice :

ROZPIS 2019/20

 den  datum  čas 12. kolo
neděle 8.12.2019 14:00 Betonáři – Třemošnice  :
neděle 8.12.2019 18:30 Silničáři – Golčův jeníkov  :
neděle 8.12.2019 20:00 Fidobar – Koudelníci  :
neděle 8.12.2019 21:30 Zelenáči – Dekorum  :
neděle 8.12.2019 15:30 Bizoni – Fitness Paty  :
neděle 8.12.2019 17:00 Houfek – Chicago Úmonín  :
 den  datum  čas   13. kolo
neděle 15.12.2019 15:30 Betonáři – HC Houfek  :
středa 11.12.2019 20:00 Bizoni – Chicago Úmonín  :
neděle 15.12.2019 20:00 Zelenáči – Fitness Paty  :
neděle 15.12.2019 18:30 Fidobar – HC Dekorum  :
středa 11.12.2019 21:30 Silničáři – Koudelníci  :
neděle 15.12.2019 17:00 Třemošnice –  GolčůvJeníkov  :
 den  datum  čas   14. kolo
čtvrtek 19.12.2019 18:30 Golčův Jeníkov – Betonáři  :
středa 18.12.2019 20:00 Koudelníci – Třemošnice  :
úterý 17.12.2019 20:00 HC Dekorum – Silničáři  :
čtvrtek 19.12.2019 20:00 Fitness Paty – Fidobar  :
středa 18.12.2019 21:30 Chicago Úmonín – Zelenáči  :
úterý 17.12.2019 21:30 HC Houfek – Bizoni  :
 den  datum čas   15. kolo
neděle 5.1.2020 14:00 Betonáři – Bizoni  :
neděle 5.1.2020 17:00  Zelenáči – HC Houfek  :
neděle 5.1.2020 18:30 Fidobar – Chicago Úmonín  :
neděle 5.1.2020 20:00 Silničáři – Fitness Paty  :
neděle 5.1.2020 21:30 Třemošnice – HC Dekorum  :
neděle 5.1.2020 15:30 Golčův Jeníkov – Koudelníci  :
 den  datum  čas   16. kolo
neděle 12.1.2020 15:30 Koudelníci – Betonáři  :
neděle 12.1.2020 18:30 HC Dekorum – Golčův Jeníkov  :
neděle 12.1.2020 17:00 Fitness Paty – Třemošnice  :
středa 8.1.2020 21:30 Chicago Úmonín – Silničáři  :
středa 8.1.2020 20:00 HC Houfek – Fidobar  :
neděle 12.1.2020 20:00 Bizoni – Zelenáči  :
 den  datum  čas   17. kolo
neděle 19.1.2020 21:30  Betonáři – Zelenáči  :
neděle 19.1.2020 20:00  Fidobar – Bizoni  :
neděle 19.1.2020 18:30 Silničáři – HC Houfek  :
středa 15.1.2020 20:00 Třemošnice – Chicago Úmonín  :
středa 15.1.2020 21:30  Golčův Jeníkov – Fitness Paty  :
neděle 19.1.2020 17:00 Koudelníci – HC Dekorum  :
 den  datum  čas   18. kolo
středa 22.1.2020 20:00 HC Dekorum – Betonáři  :
úterý 21.1.2020 20:00 Fitness Paty – Koudelníci  :
neděle 26.1.2020 20:00 Chicago Úmonín – Golčův Jeníkov  :
středa 22.1.2020 21:30 HC Houfek – Třemošnice  :
úterý 21.1.2020 21:30 Bizoni – Silničáři  :
neděle 26.1.2020 21:30 Zelenáči – Fidobar  :
 den  datum  čas 19. kolo
neděle 2.2.2020 15:30 Betonáři – Fidobar  :
neděle 2.2.2020 17:00 Silničáři – Zelenáči  :
neděle 2.2.2020 18:30 Třemošnice – Bizoni  :
středa 29.1.2020 20:00 Golčův Jeníkov – HC Houfek  :
středa 29.1.2020 21:30 Koudelníci – Chicago Úmonín  :
neděle 2.2.2020 20:00 HC Dekorum – Fitness Paty  :