Čáslavská hokejová liga

  • ČÁSLAVSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

AKTUÁLNĚ

 ROČNÍK 2019/2020

AKTUÁLNÍ TABULKA

POŘADÍ TÝM Z B V R P S
1. Třemošnický Hokejový Club 7 19 6 1 0 53:14
2. Fitness Paty 7 16 5 1 1 29:23
3. Koudelníci 6 15 5 0 1 44:19
4. Betonáři 6 13 4 1 1 47:23
5. Fidobar 7 12 4 0 3 33:25
6. Bizoni 7 10 3 1 3 47:33
7. Chicago Úmonín 7 7 2 1 4 18:41
8. HC Golčův Jeníkov 7 6 1 3 3 28:40
9. Houfek 6 5 1 2 3 27:43
10. Silničáři 6 4 1 1 4 15:28
11. HC Dekorum 7 4 1 1 5 23:51
12. Zelenáči 7 2 0 2 5 18:42

 

den datum čas 1. kolo výsledek
středa 18.9.2019 21:30 Třemošnice – Betonáři 9:4
neděle 22.9.2019 18:30 Golčův Jeníkov – Silničáři 3:3
neděle 22.9.2019 20:00 Koudelníci – Fidobar 5:3
neděle 22.9.2019 21:30 HC Dekorum – Zelenáči 4:4
středa 18.9.2019 20:00 Fitness Paty – Bizoni 5:3
neděle 22.9.2019 17:00 Chicago Úmonín – HC Houfek 3:7
den datum čas   2. kolo výsledek
neděle 29.9.2019 21:30 Betonáři – HC Houfek 8:1
úterý 24.9.2019 21:30 Bizoni – Chicago Úmonín 11:1
neděle 29.9.2019 20:00 Zelenáči – Fitness Paty 1:4
úterý 24.9.2019 20:00 Fidobar – HC Dekorum 8:3
středa 25.9.2019 21:30  Silničáři – Koudelníci 2:7
středa 25.9.2019 20:00 Třemošnice – Golčův Jeníkov 7:2
den datum čas   3. kolo výsledek
neděle 6.10.2019 20:00 Golčův Jeníkov – Betonáři 6:6
neděle 6.10.2019 17:00 Koudelníci – Třemošnice 3:8
neděle 6.10.2019 18:30 HC Dekorum – Silničáři 8:1
středa 2.10.2019 21:30 Fitness Paty – Fidobar 5:2
neděle 6.10.2019 15:30 Chicago Úmonín – Zelenáči 6:4
středa 2.10.2019 20:00 HC Houfek – Bizoni 9:9
den datum čas   4. kolo výsledek
úterý 8.10.2019 20:00 Betonáři – Bizoni 7:4
neděle 13.10.2019 21:30 Zelenáči – HC Houfek 7:7
středa 9.10.2019 20:00 Fidobar – Chicago Úmonín 4:0
neděle 13.10.2019 20:00 Silničáři – Fitness Paty 2:3
úterý 8.10.2019 21:30 Třemošnice – HC Dekorum 7:1
středa 9.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Koudelníci 1:10
den datum čas   5. kolo výsledek
úterý odloženo Koudelníci – Betonáři :
neděle 20.10.2019 20:00 HC Dekorum – Golčův Jeníkov 3:7
středa 16.10.2019 20:00 Fitness Paty – Třemošnice 1:1
neděle 20.10.2019 21:30 Chicago Úmonín – Silničáři 4:1
úterý 15.10.2019 21:30 HC Houfek – Fidobar 1:6
středa 16.10.2019 21:30 Bizoni – Zelenáči 7:0
den datum čas   6. kolo výsledek
středa 23.10.2019 20:00 Betonáři – Zelenáči 9:1
neděle 27.10.2019 18:30 Fidobar – Bizoni 5:10
neděle 27.10.2019 ODL Silničáři – HC Houfek :
neděle 27.10.2019 17:00 Třemošnice – Chicago Úmonín 11:1
středa 23.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Fitness Paty 6:8
neděle 27.10.2019 20:00 Koudelníci – HC Dekorum 11:2
den datum čas   7. kolo výsledek
středa 30.10.2019 20:00 HC Dekorum – Betonáři 2:13
středa 30.10.2019 21:30 Fitness Paty – Koudelníci 3:8
neděle 3.11.2019 20:00 Chicago Úmonín – Golčův Jeníkov 3:3
čtvrtek 31.10.2019 20:00 HC Houfek – Třemošnice 2:10
úterý 29.10.2019 20:00 Bizoni – Silničáři 3:6
úterý 29.10.2019 21:30 Zelenáči – Fidobar 1:5
den datum čas   8. kolo výsledek
neděle 10.11.2019 20:00 Betonáři – Fidobar :
středa 6.11.2019 21:30 Silničáři – Zelenáči :
neděle 10.11.2019 17:00 Třemošnice – Bizoni :
neděle 10.11.2019 15:30 Golčův Jeníkov – HC Houfek :
středa 6.11.2019 20:00 Koudelníci – Chicago Úmonín :
neděle 10.11.2019 18:30 HC Dekorum – Fitness Paty :
den datum čas   9. kolo výsledek
neděle 17.11.2019 21:30 Fitness Paty – Betonáři :
úterý 12.11.2019 21:30 Chicago Úmonín – HC Dekorum :
středa 13.11.2019 20:00 HC Houfek – Koudelníci :
středa 13.11.2019 21:30 Bizoni – Golčův Jeníkov :
úterý 12.11.2019 20:00 Zelenáči – Třemošnice :
neděle 17.11.2019 20:00 Fidobar – Silničář :
den datum čas  10. kolo výsledek
neděle 24.11.2019 20:00 Betonáři – Silničáři :
neděle 24.11.2019 18:30  HC Dekorum – HC Houfek :
neděle 24.11.2019 17:00 Golčův Jeníkov – Zelenáči :
neděle 24.11.2019 15:30 Koudelníci – Bizoni :
středa 20.11.2019 21:30 Třemošnice – Fidobar :
středa 20.11.2019 20:00 Fitness Paty – Chicago Úmonín :
den datum čas  11. kolo výsledek
neděle 1.12.2019 21:30 Chicago Úmonín – Betonáři :
neděle 1.12.2019 20:00 HC Houfek – Fitness Paty :
neděle 1.12.2019 14:00 Bizoni – HC Dekorum :
středa 27.11.2019 20:00 Zelenáči – Koudelníci :
neděle 1.12.2019 17:00 Fidobar – Golčův Jeníkov :
neděle 1.12.2019 15:30 Silničáři – Třemošnice :

ROZPIS 2019/2020




 

 

 

 

 

 

 

ROZLOSOVÁNÍ  2018/19


Vítězem prvního ročníku ligy se stal tým Fitness Paty!!!
S pozdravem Lukáš Klinkáček.Po dlouhých úvahách jsem se rozhodl, že druhý ročník Čáslavské amatérské hokejové ligy bude. Aktuálně dávám dohromady propozice pro další ročník a už teď je jasné, že se liga rozšíří, ale maximálně o dva týmy.Vzhledem k velkému zájmu dalších týmů, budou upřednostněny týmy, které nehrají nějakou jinou ligu i někde jinde. Dojde k nějakým úpravám pravidel, která budeme diskutovat na první schůzce, která by se měla uskutečnit ve čtvrtek 14. června 2018 na zimním stadionu v Čáslavi od 18:30. Proto prosím všechny týmy z minulé sezóny aby mi potvrdili účast v druhém ročníku ligy na emailu sportclubcaslav@gmail.com a to nejpozději do 8. června 2018 do 20:00. To samé platí pro  nové týmy. U nových týmu prosím o název týmu a kontaktní osobu. Účast na schůzce 14.června je povinná!!! V případě nesrovnalostí volejte na 736452001

 

 

TABULKA LIGY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI  2017/18

POŘADÍ TÝM Z B V R P S
1. Koudelníci 18 45 15 0 3 158:45
2. Fidobar 18 45 15 0 3 126:72
3. Fitness Paty 18 42 14 0 4 106:46
4. Chicago Úmonín 18 39 13 0 5 111:82
5. Třemošnický Hokejový Club 18 36 12 0 6 101:55
6. Draci 18 17 5 2 11 82:126
7. Bizoni 18 16 5 1 12 70:108
8. Silničáři 18 11 3 2 13 51:105
9. Goldbeck 18 7 1 4 13 66:132
10. Zelenáči 18 7 2 1 15 56:138