Čáslavská hokejová liga

  • ČÁSLAVSKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

AKTUÁLNĚ:

ČÁALSAVKÁ AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA JE AKTUÁLNĚ PŘERUŠENA A V LETOŠNÍ SEZÓNĚ SE NEDOHRAJE!!! O DALŠÍCH KROCÍCH VÁS BUDU INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

SEMIFINÁLE 2019/2020

ÚTERÝ 17.3.2020 20:00 FIDOBAR vs. TŘEMOŠNICE

ČTVRTEK 19.3.2020 18:30 KOUDELNÍCI vs. BETONÁŘI

NEDĚLE 22.3.2020 17:00 TŘEMOŠNICE vs. FIDOBAR

ÚTERÝ 24.3.2020 20:00 BETONÁŘI vs.  KOUDELNÍCI

 O TŘETÍ MÍSTO: NEDĚLE 29.3.2020 15:00

FINÁLE: 29.3.2020 17:30

 

 

 ROČNÍK 2019/2020

AKTUÁLNÍ TABULKA

POŘADÍ TÝM Z B V R P S
 1. Koudelníci 22 60 20 0 2 148:52
2. Fidobar 22 49 16 1 5 116:66
3. Třemošnický Hokejový Club 22 46 14 4 4 140:57
4. Fitness Paty 22 45 14 3 5 99:78
5. Betonáři 22 44 14 2 6 131:69
6. HC Golčův Jeníkov 22 39 12 3 7 130:97
7. Bizoni 22 30 9 3 10 110:93
8. Silničáři 22 20 6 2 14 56:110
9. Houfek 22 20 6 2 14 73:128
10. HC Dekorum 22 13 4 1 17 69:140
11. Chicago Úmonín 22 13 4 1 17 63:143
12. Zelenáči 22 5 1 2 19 52:167

 

den datum čas 1. kolo výsledek
středa 18.9.2019 21:30 Třemošnice – Betonáři 9:4
neděle 22.9.2019 18:30 Golčův Jeníkov – Silničáři 3:3
neděle 22.9.2019 20:00 Koudelníci – Fidobar 5:3
neděle 22.9.2019 21:30 HC Dekorum – Zelenáči 4:4
středa 18.9.2019 20:00 Fitness Paty – Bizoni 5:3
neděle 22.9.2019 17:00 Chicago Úmonín – HC Houfek 3:7
den datum čas   2. kolo výsledek
neděle 29.9.2019 21:30 Betonáři – HC Houfek 8:1
úterý 24.9.2019 21:30 Bizoni – Chicago Úmonín 11:1
neděle 29.9.2019 20:00 Zelenáči – Fitness Paty 1:4
úterý 24.9.2019 20:00 Fidobar – HC Dekorum 8:3
středa 25.9.2019 21:30  Silničáři – Koudelníci 2:7
středa 25.9.2019 20:00 Třemošnice – Golčův Jeníkov 7:2
den datum čas   3. kolo výsledek
neděle 6.10.2019 20:00 Golčův Jeníkov – Betonáři 6:6
neděle 6.10.2019 17:00 Koudelníci – Třemošnice 3:8
neděle 6.10.2019 18:30 HC Dekorum – Silničáři 8:1
středa 2.10.2019 21:30 Fitness Paty – Fidobar 5:2
neděle 6.10.2019 15:30 Chicago Úmonín – Zelenáči 6:4
středa 2.10.2019 20:00 HC Houfek – Bizoni 9:9
den datum čas   4. kolo výsledek
úterý 8.10.2019 20:00 Betonáři – Bizoni 7:4
neděle 13.10.2019 21:30 Zelenáči – HC Houfek 7:7
středa 9.10.2019 20:00 Fidobar – Chicago Úmonín 4:0
neděle 13.10.2019 20:00 Silničáři – Fitness Paty 2:3
úterý 8.10.2019 21:30 Třemošnice – HC Dekorum 7:1
středa 9.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Koudelníci 1:10
den datum čas   5. kolo výsledek
úterý odloženo Koudelníci – Betonáři 7:3
neděle 20.10.2019 20:00 HC Dekorum – Golčův Jeníkov 3:7
středa 16.10.2019 20:00 Fitness Paty – Třemošnice 1:1
neděle 20.10.2019 21:30 Chicago Úmonín – Silničáři 4:1
úterý 15.10.2019 21:30 HC Houfek – Fidobar 1:6
středa 16.10.2019 21:30 Bizoni – Zelenáči 7:0
den datum čas   6. kolo výsledek
středa 23.10.2019 20:00 Betonáři – Zelenáči 9:1
neděle 27.10.2019 18:30 Fidobar – Bizoni 5:10
neděle 27.11.2019 21:30 Silničáři – HC Houfek 4:1
neděle 27.10.2019 17:00 Třemošnice – Chicago Úmonín 11:1
středa 23.10.2019 21:30 Golčův Jeníkov – Fitness Paty 6:8
neděle 27.10.2019 20:00 Koudelníci – HC Dekorum 11:2
den datum čas   7. kolo výsledek
středa 30.10.2019 20:00 HC Dekorum – Betonáři 2:13
středa 30.10.2019 21:30 Fitness Paty – Koudelníci 3:8
neděle 3.11.2019 20:00 Chicago Úmonín – Golčův Jeníkov 3:3
čtvrtek 31.10.2019 20:00 HC Houfek – Třemošnice 2:10
úterý 29.10.2019 20:00 Bizoni – Silničáři 3:6
úterý 29.10.2019 21:30 Zelenáči – Fidobar 1:5
den datum čas   8. kolo výsledek
neděle 10.11.2019 20:00 Betonáři – Fidobar 3:4
středa 6.11.2019 21:30 Silničáři – Zelenáči 3:1
neděle 10.11.2019 17:00 Třemošnice – Bizoni 4:4
neděle 10.11.2019 15:30 Golčův Jeníkov – HC Houfek 3:2
středa 6.11.2019 20:00 Koudelníci – Chicago Úmonín 6:2
neděle 10.11.2019 18:30 HC Dekorum – Fitness Paty 4:5
den datum čas   9. kolo výsledek
neděle 17.11.2019 21:30 Fitness Paty – Betonáři 3:4
úterý 12.11.2019 21:30 Chicago Úmonín – HC Dekorum 3:5
středa 13.11.2019 20:00 HC Houfek – Koudelníci 2:10
středa 13.11.2019 21:30 Bizoni – Golčův Jeníkov 0:7
úterý 12.11.2019 20:00 Zelenáči – Třemošnice 0:6
neděle 17.11.2019 20:00 Fidobar – Silničář 5:3
den datum čas  10. kolo výsledek
neděle 24.11.2019 20:00 Betonáři – Silničáři 6:0
neděle 24.11.2019 18:30  HC Dekorum – HC Houfek 4:7
neděle 24.11.2019 17:00 Golčův Jeníkov – Zelenáči 6:1:
neděle 24.11.2019 15:30 Koudelníci – Bizoni 8:1
středa 20.11.2019 21:30 Třemošnice – Fidobar 3:3
středa 20.11.2019 20:00 Fitness Paty – Chicago Úmonín 6:3
den datum čas  11. kolo výsledek
neděle 1.12.2019 18:30 Chicago Úmonín – Betonáři 4:6
neděle 1.12.2019 20:00 HC Houfek – Fitness Paty 2:4
neděle 1.12.2019 14:00 Bizoni – HC Dekorum 5:3
středa 27.11.2019 20:00 Zelenáči – Koudelníci 2:8
neděle 1.12.2019 17:00 Fidobar – Golčův Jeníkov 11:4
neděle 1.12.2019 15:30 Silničáři – Třemošnice 1:8

ROZPIS A VÝSLEDKY

ROZPIS 2019/20

 den  datum  čas 12. kolo
neděle 8.12.2019 14:00 Betonáři – Třemošnice 6 :2
neděle 8.12.2019 18:30 Silničáři – Golčův jeníkov 5 :3
neděle 8.12.2019 20:00 Fidobar – Koudelníci 3 :6
neděle 8.12.2019 21:30 Zelenáči – Dekorum 6 :7
neděle 8.12.2019 15:30 Bizoni – Fitness Paty 2 :3
neděle 8.12.2019 17:00 Houfek – Chicago Úmonín  0:5 K
 den  datum  čas   13. kolo
neděle 15.12.2019 15:30 Betonáři – HC Houfek 4 :2
středa 11.12.2019 20:00 Bizoni – Chicago Úmonín 9 :3
neděle 15.12.2019 20:00 Zelenáči – Fitness Paty 2 :12
neděle 15.12.2019 18:30 Fidobar – HC Dekorum 9 :1
středa 11.12.2019 21:30 Silničáři – Koudelníci 0 :2
neděle 15.12.2019 17:00 Třemošnice –  GolčůvJeníkov 4 :5
 den  datum  čas   14. kolo
čtvrtek 19.12.2019 18:30 Golčův Jeníkov – Betonáři 5:1
středa 18.12.2019 20:00 Koudelníci – Třemošnice 4:2
úterý 17.12.2019 20:00 HC Dekorum – Silničáři  3:6
čtvrtek 19.12.2019 20:00 Fitness Paty – Fidobar 0 :3
středa 18.12.2019 21:30 Chicago Úmonín – Zelenáči  5:8
úterý 17.12.2019 21:30 HC Houfek – Bizoni  9:3
 den  datum čas   15. kolo
neděle 5.1.2020 14:00 Betonáři – Bizoni 1:3
neděle 5.1.2020 17:00  Zelenáči – HC Houfek 3:6
neděle 5.1.2020 18:30 Fidobar – Chicago Úmonín 5:3
neděle 5.1.2020 20:00 Silničáři – Fitness Paty 3:6
neděle 5.1.2020 21:30 Třemošnice – HC Dekorum 6:3
neděle 5.1.2020 15:30 Golčův Jeníkov – Koudelníci 7:8
 den  datum  čas   16. kolo
čtvrtek 16.1.2020 18:30 Koudelníci – Betonáři 4:0
středa 12.2.2020  20:00 HC Dekorum – Golčův Jeníkov  2:10
úterý 21.1.2020 20:00 Fitness Paty – Třemošnice 3:3
neděle 9.2.2020  21:30 Chicago Úmonín – Silničáři  3:2
čtvrtek 16.1.2020 20:00 HC Houfek – Fidobar 0:5
středa 12.2.2020  21:30 Bizoni – Zelenáči  10:1
 den  datum  čas   17. kolo
neděle 19.1.2020 21:30  Betonáři – Zelenáči  11:3
neděle 19.1.2020 20:00  Fidobar – Bizoni 5:4
neděle 19.1.2020 18:30 Silničáři – HC Houfek  0:2
středa 15.1.2020 20:00 Třemošnice – Chicago Úmonín 8:4
středa 15.1.2020 21:30  Golčův Jeníkov – Fitness Paty 10:4
neděle 19.1.2020 17:00 Koudelníci – HC Dekorum  5:0 K
 den  datum  čas   18. kolo
středa 22.1.2020 20:00 HC Dekorum – Betonáři 0:5K
neděle 9.2.2020 20:00 Fitness Paty – Koudelníci  2:7
neděle 26.1.2020 20:00 Chicago Úmonín – Golčův Jeníkov  2:9
středa 22.1.2020 21:30 HC Houfek – Třemošnice 1:2
úterý 21.1.2020 21:30 Bizoni – Silničáři  4:4
neděle 26.1.2020 21:30 Zelenáči – Fidobar 1:11
 den  datum  čas 19. kolo
neděle 2.2.2020 15:30 Betonáři – Fidobar  8:3
neděle 2.2.2020 17:00 Silničáři – Zelenáči  4:1
neděle 2.2.2020 18:30 Třemošnice – Bizoni  7:4
středa 29.1.2020 20:00 Golčův Jeníkov – HC Houfek  8:3
středa 29.1.2020 21:30 Koudelníci – Chicago Úmonín  17:1
neděle 2.2.2020 20:00 HC Dekorum – Fitness Paty 3:5

  20. kolo
čtvrtek 6.2.2020 18:30 Fitness Paty – Betonáři 4:4
úterý 4.2.2020 20:00 Chicago Úmonín – HC Dekorum 3:8
úterý 4.2.2020 21:30 HC Houfek – Koudelníci 0:5K
středa 5.2.2020 21:30 Bizoni – Golčův Jeníkov 4:5
středa 5.2.2020 20:00 Zelenáči – Třemošnice 0:13
čtvrtek 6.2.2020 20:00  Fidobar – Silničáři 4:3
 21. kolo
neděle 16.2.2020 14:00 Betonáři – Silničáři 16:2
neděle 16.2.2020 15:30 Třemošnice – Fidobar 2:4
neděle 16.2.2020 17:00 Golčův Jeníkov – Zelenáči 16:2
neděle 16.2.2020 18:30 Koudelníci – Bizoni 0:5K
neděle 16.2.2020 20:00 HC Dekorum – HC Houfek 3:9
neděle 16.2.2020 21:30 Fitness Paty – Chicago Úmonín 7:4
 22. kolo
čtvrtek 20.2.2020 18:30 Chicago Úmonín – Betonáři 0:6
úterý 18.2.2020 20:00 HC Houfek – Fitness Paty 1:6
středa 19.2.2020 20:00 Bizoni – HC Dekorum 5:0K
středa 19.2.2020 21:30 Zelenáči – Koudelníci 3:7
čtvrtek 20.2.2020 20:00 Fidobar – Golčův Jeníkov 8:4
úterý 18.2.2020 21:30 Silničáři – Třemošnice 1:17